KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7908533
nr 790 8533
Akvareller
2 st, Rolf Söderlund, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 30x45 + 28x38
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:02:40
10/11 11:23:44
12/11 11:45:13